Niemieckie ubezpieczenie

Rejestracja w kasie chorych DAK

Nasza firma jako oficjalny partner niemieckiej kasy chorych DAK proponuje Państwu bezpłatną usługę rejestracji. Serdecznie zapraszamy zarówno tych którzy dopiero zaczynają pracę w Niemczech jak i tych, którzy już zostali zapisani do innej kasy a chcieliby skorzystać z przywilejów bycia członkiem kasy DAK.

Zalety i korzyści z rejestracji w kasie chorych DAK:

§ Bezpłatna Elektroniczna Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego – to karta ze zdjęciem, która jest ważna w całej Unii Europejskiej i z nią mogą Państwo skorzystać z opieki medycznej bez ograniczeń (również w Polsce). Więcej informacji na temat karty Kliknij tutaj.

§ Wystarczy że będą Państwo pracować w Niemczech przez okres 5 lat (niekoniecznie ciągły) nabywacie Państwo prawo do niemieckiej emerytury po ukończeniu 67 roku życia.

§ Podczas ubezpieczenia w kasie DAK nabywają Państwo prawa do zasiłku w razie następstw nieszczęśliwych wypadków i braku możliwości podjęcia pracy.

Dla naszych klientów oferujemy dodatkowe atrakcyjne niemieckie produkty ubezpieczeniowo oszczędnościowe i inwestycyjne:

Produkty dofinansowywane (dopłaty od państwa):

Różnorakie możliwości oszczędzania:

- dopłaty i dotacje dla Ciebie i Twoich dzieci,

- oszczędności podatkowe, Przy średnim dochodzie Twoje oszczędności mogą wynieść nawet do kilkuset Euro w ciągu roku!

Prywatne produkty to możliwość elastycznego oszczędzania w zależności od sytuacji życiowej, przy niewielkim zaangażowaniu finansowym.

Produkty dla dzieci:

Możesz zaplanować przyszłość swoich dzieci już teraz! Dzięki oferowanym przez nas produktom oszczędzaj na wykształcenie swoich dzieci, ślub czy własne mieszkanie.

Przykład:

trzy letnie dziecko, inwestujemy 25 € / miesiąc do 25-go roku życia (razem 6600 €) Wyplata w wieku 25 lat to około 18 000 € lub wyplata emerytury około 300 000 €

Ubezpieczenie mieszkania, firmy i osób.

Dla naszych klientów przygotujemy indywidualną ofertę ubezpieczeń majątku, działalności gospodarczej czy ubezpieczeń na życie, w zależności od potrzeb.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.kindergeld24.pl